04 stycznia 2016

Postanowienia na 2016 rok!

Witajcie kochani!
Większość z nas, wita nowy rok z nowymi postanowieniami. Ja osobiście tego nigdy nie robiłam, wszystko robiłam na spontanie i później często zapominałam o tym co chciałam osiągnąć. Jedna tak nie będzie i tym razem! Ten rok będzie inny, zupełnie inny. Już teraz postanowiłam sobie, że ten rok będzie dla mnie rokiem sukcesów. Jestem zbyt pewna siebie? Może tak, ale wiem że jeśli chcę, mogę osiągnąć wszystko. Tak jak każdy z Was, musicie tylko w to uwierzyć i z całych sił dążyć do tego! Dlatego chcę przedstawić Wam moją listę postanowień na ten rok! Chciałabym móc dokładnie za rok, usiąść i spojrzeć na tą notkę z myślą "tak, to wszystko udało mi się osiągnąć!". 
Zapraszam do mojej listy postanowień na ten rok!
 
 

Powrócić do ćwiczeń
Pierwszym, bardzo ważnym dla mnie postanowieniem, jest powrót do ćwiczeń za którymi ogromnie tęsknie!
Jak może wiecie, dwa lata temu schudłam 22kg, jestem z tego ogromnie dumna i chciałabym wrócić do mojego wysportowanego ciała! Wiem, że to mi się uda, tylko wtedy gdy będę bardzo ciężko nad tym pracować, ale nie boję się tego, ponieważ wiem że warto! Każdemu gorąco to polecam i każdego zachęcam do aktywności fizycznej, nawet jeśli nie jesteście grubi, zawsze warto ćwiczyć! Ładuje nas to ogromnym szczęściem, chęcią do działania i co najważniejsze rozwijamy siebie i swoje ciało! Czy można chcieć więcej?
Czytać więcej książek
 Książki to coś co kocham, ale również coś co bardzo zaniedbałam w ostatnim roku. Kiedyś po prostu czytałam na potęgę, moja kolekcja książek wciąż rosła i rosła..Niestety nawet nie wiem kiedy, ale odrzuciłam to na boczny tor. Wygrała nauka i nagrywanie filmików na yt. Jednak tęsknie za tym tak ogromnie, jak tęsknie za ćwiczeniami i pisaniem bloga! W tym roku chcę do tego wrócić, zostałam zasypana stosem lektur, ale chcę również przeczytać inne książki które od dłuższego czasu są na mojej liście. Chcę się również z Wami tym dzielić, zatem spodziewajcie się notek książkowych, jednocześnie będę miała jeszcze większa motywację aby czytać!
 Zacząć planować
Jestem chyba mistrzynią w marnowaniu czasu i zajmowaniu się rzeczami, które kompletnie nie są potrzebne, a zapominam o tym co jest najważniejsze. Dlatego postanowiłam, ze w tym roku będę planować, muszę się tego nauczyć, skoro chce tyle rzeczy zrobic w tym roku, to planowanie zagra tu ogromną rolę! Może jak w końcu się tego nauczę, zrobię notkę o tym?
Zrobić tatuaż
Moje marzenie od bardzo, bardzo dawna które w tym roku bardzo chciałabym spełnić, tatuaż nie będzie jakiś spektakularny, ale będzie ważny dla mnie. Ogromnie podobają mi się tatuaże, póki co nie odważę się na większy, ale spokojnie..Mam jeszcze czas! Chciałabym go zrobić jakoś w wakacje, a może nawet po..Jednak jestem pewna, że gdy już go zrobię, pochwalę się nim tutaj! Wiem, że niektórzy mogą być przeciwko temu, jednak to moje ciało i moje decyzje. Skoro pragnę już tego od dłuższego czasu...To czemu nie?
Powrócić do blogowania
Jak widzicie już się za to zabrałam, ruszyłam jak rakieta i nie mam zamiaru zwolnić! Nie wiem czy pamiętacie, ale kiedyś notki na moim blogu pojawiały się co drugi dzień, później niestety już było z tym gorzej, ale mam zamiar do tego wrócić! Zmarnowałam ostatnie dwa lata życia jeśli chodzi o blogowanie, nie zrobię tego znów, nie ma mowy! Tak jak napisałam w ostatniej notce, nie będę Wam tego obiecywać, ja po prostu to zrobię!
Robić więcej zdjęć
Kiedyś to uwielbiałam i ogromnie się tym interesowałam, przeczytałam kilka książek na ten temat, ale w pewnym momencie z tego zrezygnowałam...Pytanie tylko czemu? Sama nie wiem. Zrezygnowałam z wielu rzeczy w przeciągu dwóch lat, zrezygnowałam z rozwijania samej siebie na rzecz kogoś innego. Tak już nie będzie! Nie mam jakiejś ogromnej wiedzy na temat fotografii, nie robię niezwykłych zdjęć, ale jestem przekonana, że wszystkiego można się nauczyć i tak też zrobię!
 
 

To są te najważniejsze cele które chce osiągnąć w tym roku. Jednak najważniejsze to chce być szczęśliwa, chcę dążyć do swoich marzeń, zdobywać doświadczenie i uczyć się nowych rzeczy, po prostu rozwijać siebie! 

A jakie są Wasze plany?12 komentarzy:

 1. Mamy podobne plany..♥
  U mnie jeszcze dalsza nauka francuskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja w tym roku po raz pierwszy spisałam swoje postanowienia i cele noworoczne. Może mi się uda je zrealizować. :)

  _________
  my-life-my-troubles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super plany! Ja również chciałabym się bardziej przyłożyć do blogowania i robić więcej zdjęć :)
  Pozdrawiam, Marlena :*

  ♪ aarlenaa.blogspot.com ♪

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia w realizacji tych postanowień. :) Ja swoje postanowienia jeszcze muszę przemyśleć ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też przede wszystkim chcę rozwijać siebie! Powodzenia w postanowieniach, trzymam kciuki żebyś dała radę :) Bije od Ciebie takie fajne pozytywne nastawienie! :D
  Mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuje kochana!<3
   Również życzę powodzenia w rozwijaniu siebie!!

   Usuń
 6. Powodzenia i wytrwałości w dążeniu do obranych przez ciebie celi oraz postanowień :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo pozytywny sposób myślenia ! Zamiast sobie coś obiecywać, ty chcesz działać to jest godne podziwu !Super,powodzenia w dążeniu do celu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co obiecywać, trzeba po prostu działać! <3
   Dziękuje bardzo!

   Usuń
 8. Z tego co widzę, każdemu się ogromnie spieszy do czytania. Miło widzieć, bo rozwija to, chociaż w jakimś stopniu, warsztat pisarski. Ja zaplanowałam na ten rok dwa posty tygodniowo (minimum, więcej jest zawsze mile widziane), 52 książki (zawsze chciałam zrobić to wyzwanie, a że zaczął się nowy rok to mam dodatkowy pretekst) i chcę mieć zawsze zadbane paznokcie, a nie krzywo spiłowane z obdartym lakierem. Chyba tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kiedyś potrafiłam przeczytać 300 stron w jeden dzień, zdecydowanie chcę do tego wrócić!

   Usuń
 9. Życzę powodzenia ;)
  Ja też marzę o tatuażu, ale muszę wiele przemyśleć ♥

  OdpowiedzUsuń