09 stycznia 2012

Monday

Hej ,
Jestem wykończona ! Jest 19.13 a ja dopiero wróciłam do domu . . Najpierw siedem lekcji w szkole ( ledwo wytrzymałam ) , przynajmniej pan od rekreacji zwolnił mnie i N. o 18 minut wcześniej dzięki  czemu pojechałam do domu tym wcześniejszym autobusem i nie musiałam czekać 20 minut na mrozie . Później godzinka w domu . Szybko zjadłam , sprawdziłam wasze blogi ( jak na razie nie komentowałam bo nie miałam czasu , ale zaraz to nadrobię :)) i znów trzeba było iść na autobus . Przed zajęciami z śpiewu trochę się jeszcze pouczyłam na jutrzejszą kartkówkę z matmy i niemca ( samo złooo !! ) . Niestety dowiedziałam się że przez jakieś głupie usterki techniczne nasz koncert się nie odbędzie a najbliższy dopiero na późną wiosnę . . No , ale trudno ! Nie wiem czy wam wspominałam ( we wcześniejszych notkach , które usunęłam ) że kocham śpiewać . Po prostu śpiewając czuję się tak . . Nie wiem jak wam to opisać , ale to naprawdę świetne uczucie i każdemu życzę żeby go doznał . To po prostu coś wyjątkowego ! Teraz lecę się znów uczyć , później odwiedzę wasze blogi i do łóżka ! :) A na koniec zdjęcie z moją słodką Misią :

14 komentarzy:

 1. słodziutka! <3
  __
  szczególnie słodko wyszła na tym 2 zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. to faktycznie miałaś zabiegany dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam takie fajne nogi jakieś 2 lata temu. Teraz staram się zrobić coś żeby znowu takie były ;d

  Słodkie dzieciątko :))

  OdpowiedzUsuń
 4. zabiegany dzień.^^
  słodziaak! również obserwuję! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ta mała słodko wyszła na zdjęciach :D

  OdpowiedzUsuń
 6. no to faktycznie, nienawidze wracac tak pozno do domu ;/. slodki dzieciacze k :D

  OdpowiedzUsuń
 7. kupiłam go w empiku. :)

  też tak mam ze śpiewaniem. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja to we wtorki tak pozno wracam :( i potem nawet juz nie oplaca sie za nic brac... Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 9. No a za oknem ciemno ...
  Słodko ;* ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Teraz to, co dzieje się w szkole to masakra. Nauki od groma :<

  OdpowiedzUsuń
 11. Jakie dzieciątko masz śliczne przywdzianko ;D
  Powodzenia z nauką !

  OdpowiedzUsuń
 12. omg, these photos are so adorable. love the baby! great true-life photos, and you look happy and beautiful. had fun looking at your posts, and great photos you have. new follower from usa, and hoping to stay connected. i wish you all the best on your blog, and have a great day!
  cheers,
  jasmine
  http://adamalexmommy.com

  OdpowiedzUsuń