11 stycznia 2012

nienawidzę matmy !!

Cześć :)
Nawet sobie nie wyobrażacie jak jestem zła ! Uczyłam się cały poniedziałek i wtorek a na matmie z kartkówki dostałam jedynkę ;/ Jakby tego było mało mieliśmy coś takiego że pisaliśmy na kartkach zadania , takie coś jak kartkówka tylko że to oddawał kto chciał . Ja oczywiście po tej jedynce chciałam dostać lepszą ocenę , a to co teraz mamy jest banalnie proste (!) więc postanowiłam to zrobić . . A więc spokojnie zrobiłam sobie te zadania a babka mi nagle mówi że nie chce od mnie kartki bo niby ściągałam ! Nawet nie wiecie jaka byłam zła na nią . Całą przerwę przepłakałam w toalecie , ale na szczęście dwie Ole i Ula mi jakoś humor poprawiły . Jednak i tak później przez resztę dnia chodziłam z czerwonymi oczami i co jakiś czas znów leciały mi łzy . . . Babka od matmy mnie nie lubi i wcale się z tym nie kryje .
Ja też najlepsza z matmy nie jestem więc jest mi podwójnie trudno . . Ale dobra ! Nie będe się nad sobą użalać . .
 Jutro wybieram się na koncert do Wałbrzycha z Ulą :) Jak dobrze pójdzie to zrobię zdjęcia i wam je pokażę ! Teraz muszę się jeszcze spakować i idę spać . Więc do następnej :*

13 komentarzy:

 1. Nie martw się, jakoś poprawisz zapewne tą jedynkę :) Głowa do góry, nie wszyscy muszą być orłami z matematyki :) A założę się, że bardzo dobra z Ciebie humanistka hm? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno poprawisz tą jedynkę ;*. Przecież to, że babka z matmy Cię nie lubi to nie jest powód żeby nie dała ci szansy tego poprawić. :).
  __
  trzymam kciuki, że w końcu to poprawisz.;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie rozumiem stwierdzenia " nienawidzę matmy". Po prostu nie rozumiem:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Hm... Powiem tak, ja jestem humanistką. W czasach gim./ początek lic. lubiłam bardzo chemię, biologię. Dopiero później uświadomiłam sobie fakt, iż nauki ścisłe nie są dla mnie stworzone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie z matmą też nie za dobrze. Walczę o dwójkę i w poniedziałek się wszystko rozstrzygnie...
  A Tobie powodzenia życzę :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog . Dołączyłam do obserwatorów i liczę na rewanż ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Współczuję Ci z powodu 1. : /

  OdpowiedzUsuń
 8. to jest denerwujące jak nauczyciel Cię nie lubi , bo nie wiadomo co z tym zrobić; /

  OdpowiedzUsuń
 9. mnie nie lubi dużo nauczycieli ^-^

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie przejmuj się,jak skończysz szkołę to powiesz jej w twarz co o niej myślisz;p Przynajmniej ja bym tak zrobiła:)

  OdpowiedzUsuń