17 września 2012

Bądź sobą ! Wszyscy inni są już zajęci ...

Są takie noce gdy nie mogę spać przez myśli które nie chcą odejść i dać mi spokoju . W takim momencie zawsze spoglądam przez okno by móc zobaczyć na niebie gwiazdy które w pewnym sensie mi pomagają . Wiedząc , że może właśnie w tym samym momencie ktoś gdzieś na świecie jest w takiej samej sytuacji jak ja i może właśnie spogląda na gwiazdy by móc czerpać z nich siłę na następny dzień który niestety zbliża się coraz bardziej . I to właśnie mi pomaga ! Czuję ,że nie jestem sama ! Często zastanawiam się czemu ludzie boją się pokazać tego jaki są naprawdę ? Czemu tak bardzo ukrywają swoją prawdziwą PIĘKNĄ twarz pod maską pozornie idealną ? Muszę z dumą wam przyznać, że sama pozbyłam się w dużej mierze tego nawyku . Już nie boję się tego, że ktoś może mnie nie polubić przez to jaka jestem . Bo to jest bezsensu ! Po co mieć ludzi w okół siebie którzy nie lubią Cię za to jaka jesteś naprawdę ? Ja postawiłam na prawdziwą siebie i nie żałuje właśnie teraz czuje ,że mogę oddychac i nie przejmować się ,że komuś to przeszkadza ! Wierzcie mi lub nie ,ale to naprawdę wspaniałe uczucie ! Dużo znam osób które kochają coś robić, ale się nie przyznają bo to nie spodoba się innym ! Ale to właśnie kształtuje to kim jesteś ! Nie pozwól byś stał się czyimś więźniem ! Bo tak naprawdę to nie ci ludzie cię "związali", ale ty pozwalając im mieć władzę nad sobą ! Nie pozwól żeby ktoś sprawił, że czujesz się nikim !Don't lose who you are in the blur of the stars,

Seeing is deceiving, dreaming is believing,
It's okay not to be okay
Sometimes it's hard, to follow your heart.
But tears don't mean you're losing, everybody's bruising,
There's nothing wrong with who you are!

16 komentarzy:

 1. Wzięłam te słowa do siebie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz rację i bardzo podoba mi się to, co napisałaś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz całkowitą rację, jednak bardzo dużo ludzi i tak boi się być takim " prawdziwym sobą " i udaję kogoś innego, kogoś, kim naprawdę nie jest.

  OdpowiedzUsuń
 4. masz rację trzeba być sobą !: )

  OdpowiedzUsuń
 5. Najważniejsze to być sobą, bo po co tracić własnego siebie, kogoś wyjątkowego, innego ? Nie rozumiem innych ludzi, którzy się zmieniają, by być "kimś lepszym" i "fajniejszym". :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzeba się nie poddawać i dążyć do wszystkich wyznaczonych przez siebie celów nie patrząc na to co mówią inni ; )

  OdpowiedzUsuń
 7. ja sie wlasnie jakos tak boje otworzyc przed innymi. Zle sie z tym czuje, ale nie potrafie inaczej :(

  OdpowiedzUsuń
 8. świetnie to ujełaś *.*

  www.truskawkowapatii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję! :)
  Fajnie , że podejmujesz na swoim blogu takie tematy. Powodzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Najpiękniejsze słowa na świecie <3

  OdpowiedzUsuń