19 czerwca 2013

Relaks

Hej kochani!
U mnie w domu roznosi się cudowny zapach świeżego chleba, przez co mój żołądek się odzywa domagając się czegoś do jedzenia. Jednak to musi poczekać bo właśnie postanowiłam do Was napisać! Nie wiem na jak długo pozwoli mi mój skręcający się żołądek, ale postanowiłam, że spróbuję haha :) Czy u Was też jest tak gorąco? Temperatura z każdym dniem jest coraz wyższa! Nie żebym narzekała. Lubię gdy słońce wpada rano przez okno do mojego pokoju, od razu chce się wstawać i działać! Dni lecą jak szalone, a do wakacji już coraz blizej. Właściwie można powiedzieć, że to ostatni tydzień szkoły. Bo właściwie czy ktoś będzie chodził do szkoły po 24? Chyba nie. Pogoda jest tak piękna, że aż szkoda było by ją zmarnować, więc gdy tylko się wykąpałam po męczących ćwiczeniach, postanowiłam się zrelaksować w ogrodzie ze szklanką zimniej wody i gazetami. Niestety długo nie wytrzymałam, słońce strasznie parzyło moją skórę, a niestety na wiatr liczyć nie mogłam.
Jeżeli chodzi o mój nastrój to jest bardzo dziwny. Rano byłam bardzo zmęczona choć nie miałam czym, gdy tylko ruszyłam do ćwiczeń mój humor się poprawił, ale jakoś później miałam małe załamanie. Teraz jest już dobrze i mam nadzieje, że tak zostanie :)


16 komentarzy:

 1. Taki relaks jest czasem bardzo potrzebny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak,. jest strasznie ciepło :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest wręcz upał! 33*C w cieniu.. :)
  lolowata-marika.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie ciepło...człowiek się topi
  http://karolinablonska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jutro lecę do kiosku po Glamour, a Joy też czytam :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Pogoda jest super, szkoda, że ja całe dnie w pracy :(
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie strasznie ciepło, ale wolę to, niż padający deszcz ;)) Ja też dzisiaj chillout, kupiłam sobie gazetę i relaks ;))

  OdpowiedzUsuń
 8. u mnie też ciepło! <3

  gazetki, jak dawno ich nie przeglądałam .. ;c

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam nadzieję że dobry humor zostanie ! :) Ja też siedzę i czytam sobie gazetki xd Chociaż jak mówiłaś, za długo nie da się wytrzymać na słońcu, ale w sumie się z tego cieszę. ♥
  http://littleworldnessy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Wakacje, wakacje... U mnie temp. dochodzi do 40 stopni! Nie dziwię się więc, że nie wytrzymałaś w słońcu ;3. Smacznego chlebka.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest duszno, okropnie duszno. ale lepsze słońce niż ciągły deszcz! U mnie jest idealna pogoda na opalanie :D
  zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Oo, gazetki *o*
  Mam nadzieję, że dobry humor zostanie.
  Duszno mi strasznie ;//

  nutellowee-love.blogspot.com | zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 13. ja już dawno postanowiłam przyspieszyć sobie wakacje o te kilka dni i od wtorku nie chodzę, zawitam tylko na zakończeniu i dziękuje :D
  Rzeczywiście, słońce strasznie przypieka, nawet poopalać się nie da :(
  Miłego piątku!

  OdpowiedzUsuń