11 listopada 2012

Bądź silna .. Tylko jak ?

Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje . Czuję , że wszystko czego próbowałam się pozbyć z mojej głowy w ciągu tych trzech ostatnich lat , wraca do mnie ze zdwojoną siłą . Wszystkie te słowa , gesty ... Nie chcę tego pamiętać . Nie chcę znów czuć tego bólu ! To wszystko co stało się trzy lata temu tak bardzo miało wpływ na to jaka jestem ... Z jednej strony nienawidzę tego , ale z drugiej  jestem pewna , że to co mi się przydarzyło wcale nie zdarzyło się bez przyczyny . W końcu we wszystkim jest jakiś sens prawda ? Chciałabym być silna . Ale jak gdy czuję , że nie mogę powstrzymać łez ? Jak mam uwierzyć w siebie skoro w mojej głowie wciąż słyszę ich głosy które mówią te wszystkie okropne rzeczy ? Jestem tak bardzo zagubiona ! Czuje , że nikt już nie może mi pomóc . Już za późno , za bardzo wbiło mi się to w psychikę . Nigdy tego nie wymarzę z pamięci , to już zawsze będzie ze mną . Nigdy nie będę wstanie być tak silna jaka bym chciała .. Ale podobno co Cię nie zabije to Cię wzmocni ...Wiem , że jestem silna ! Wiem , że to wszystko mnie wzmocniło .. Ale widocznie nie wystarczająco .
Jednak widze w tym jakiś plus , nigdy nie pozwolę by ktoś przeze mnie poczuł się tak jak ja czuję się przez nich ...
Mam nadziej , że kiedyś będę wystarczająco silna by móc z tym wygrać ...

10 komentarzy:

 1. co się stało 2 lata temu? ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. pamiętaj że to co było, zostaje za nami a my powinniśmy iść dalej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie oglądaj się za siebie, patrz przed siebie i korzystaj z życia. Masz wystarczająco dużo siły, by wszystko przetrwać ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. 'Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i spieprzysz przyszłość.' :*

  OdpowiedzUsuń
 5. czesto jesttak ze wspomnienia szczegolnie te zle o nas wracaja...trzeba to zwalczyc, aby nie dac im satysfakcji...glowa do gory kochana:)
  pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zostań silna, wszystko będzie dobrze! :)
  W trudnym momencie mojego życia piosenki Demi bardzo mi pomogły! :**

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie patrz w przeszłość, a wszystko się jakoś ułoży ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Zostałas nominowana na moim blogu:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uważam, że to najlepsza piosenka Demi. :D

  OdpowiedzUsuń