11 marca 2012

Całkiem inna notka - moje refleksje .

Cześć , dziś trochę inna notka . Czas na odrobinę moich refleksji  , bardzo dawno nie pisałam tu takich notek . Chyba czas to zmienić , pamiętam jak pomagało mi to że wylewałam tu moje myśli . Od dawna zastanawiam się nad wszystkim co mnie otacza . Myślę o tym że chciałabym żeby ten czas tak nie pędził , że jak dla mnie ten świat leci za szybko . Nikt już nie myśli o dzisiejszym dniu , wszyscy martwią się co będzie jutro . Ale co jeśli jutra ma nie być ? Co jeśli będziemy żałować że nie cieszyliśmy się z tych małych rzeczy ? Mam takie momenty gdy leże w łóżku , na zegarku już dawno po 00:00 a ja leże , gapiąc się w sufit z lecącymi łzami z oczu . Tak po prostu leżę i biję się ze swoimi myślami . Mimo że mam zaledwie 15 lat czuję że to wszystko mnie przerasta , że nie chce być tak stara ( jak piętnastolatka może czuć się staro ?! ) , że już tak mało zostało mi tego mojego dzieciństwa . Boję się przyszłości , boję się że kiedyś wstanę , spojrzę w lustro i będę miała żal do siebie bo nie zrobiłam tego co chciałam i zmarnowałam tyle czasu . Boje się tak wielu rzeczy , tęsknie za tymi chwilami które już nie wrócą  . Co bym zrobiła gdybym mogła porozmawiać z dawną mną ? Powiedziałabym sobie zeby cieszyła się z tego co ma i żeby nie spieszyła się tak do przyszłości bo nie ma po co , chciałabym żeby cieszyła się każdym kolejnym dniem zamiast wyczekiwać swojej dorosłości .
Dziękuję tym wszystkim osobom które przeczytały choć połowę  . Czuję że za każdym razem gdy piszę takie notki , jesteście mi bliżsi i że w końcu mogę komuś powiedzieć co czuję . Buziaki kochani :*

12 komentarzy:

 1. Też tak często mam, zbiera mnie na podobne przemyślenia, tyle, że ja już niestety nie mam 15 lat, a 10 więcej ;) Jak dla mnie czas pędzi zdecydowanie za szybko...

  OdpowiedzUsuń
 2. wiesz , że mam to samo ? nawet jesteśmy w tym samym wieku..

  OdpowiedzUsuń
 3. też tak mam czasami ;) a zdjęcie przecudne!

  OdpowiedzUsuń
 4. witam serdecznie
  http://mojkonarab.blogspot.com
  http://budownictwonowoczesne.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam 20 lat i zdecydowanie chciałabym dzieciństwo!

  OdpowiedzUsuń
 6. Też tak mam, bardzo często... Ale każdy ma złe dni, nic na to nie poradzimy! Trzeba żyć i... tak jak mówiłaś, cieszyć się tym, co mamy i co jest teraz... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zostałaś otagowana przez lady innocence :)

  zapraszam do zabawy na http://ladyinnocence.blogspot.com/2012/03/7-grzeszkow-i-faktow-o-mnie.html :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ja lubię Twojego bloga! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. rozumiem doskonale Twoje obawy.... pamiętam jak miałam te 18 lat, poczułam się przez chwilę taaaka dorosła, czego to ja teraz nie mogę zrobić! ale przyszły 19. urodziny, matura i nagle myśl co ja teraz zrobię ze swoim życiem? Wiem, że wybrałam źle, mam 22 lata, kończę studia, na których nigdy bym nie przypuszczała, że dotrwam do końca bo to nie to, co zawsze chciałam robic.... teraz rozmyślanie, czy chcę kolejne 3 lata studiować, wreszcie to, co kocham tyle, że zaocznie bo inaczej nie da rady... dlatego trzymam kciuki, żebyś Ty dobrze w życiu wybrała i nie żałowała swoich decyzji :)
  poobserwuję bo zapowiada się ciekawy blog :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny Blog. ;))

  Ja też tęsknie za moim dzieciństwem, dziecinnymi zabawami na podwórku itd.

  Musimy żyć dalej i cieszyć się każdą chwilą... :)))

  OdpowiedzUsuń