30 sierpnia 2013

Last time.

Hej kochani!
Jak tam Wasze samopoczucie? Moje nie najlepiej, ale nie chce sie o tym rozpisywać. Po prostu póki co zostawię to dla siebie i tyle. Nie chce później niepotrzebnych pytań, a tym bardziej nie chce na nie odpowiadać. Już łatwiej jest udawać, że wszystko jest w porządku :) Ostatnio czuje, że wszystko robie źle. Staram się wszystkim pomagać, ale w końcu wychodzi, że tak naprawdę ranie kogoś innego lub właśnie siebie. Codziennie staje przed takimi wyborami, że chciałabym po prostu zniknąć by nie musieć podejmować decyzji. Codziennie chce po prostu się położyć i zacząć płakać, ale nie mogę. Zawsze chcę brać ból innych na siebie, bo nie chce patrzeć jak ktoś cierpi. A teraz muszę udawać, że jest wszystko w porządku. Nie chce by ktoś się przejmował i martwił, chociaż wiem, że takich osób jest tylko kilka. Ostatnie dni były dla mnie bardzo męczące, zbyt dużo się działo i za dużo kłótni. Mimo to, staram się patrzeć na wszystko optymistycznie chociaż nawet nie wiecie jakie to trudne będąc realistką. po prostu jedno zaprzecza drugiemu. Do tego jeszcze wakacje dobiegają końca, a co dziwne ja się z tego cieszę. Wiem, że dzięki nauce o wszystkim zapomne, zawsze tak jest. 
Zdjęcia wykonał mój wspaniały chłopak którego kocham <3
Jednak póki co spędzam każdy dzień z moim cudownym chłopakiem i przyjaciółką, staram się korzystać z wakacji najlepiej jak umiem!

Time won’t fly, it’s like I’m paralyzed by it
I’d like to be my old self again but i’m still trying to find it
After plaid shirt days and nights when you made me your own
Now you mail back my things and I walk home alone
But you keep my old scarf from that very first week
‘Cause it reminds you of innocence and it smells like me
You can’t get rid of it ’cause you remember it all too well28 sierpnia 2013

Co lubie w innych blogach?


Duże i wyraźne zdjęcia  nie chodzi o to by były robione niewiadomo jak drogim aparatem bo dobre zdjęcia można zrobić zwykłą cyfrówką. Jednak dobrze jest gdy widać co na nich jest i nie są małe. Odrazu takiego bloga lepiej się czyta! Brak błędów ortograficznych rozumiem, że każdemu może się zdarzyć jednak strasznie razi mnie gdy ktoś robi błędy w co drugim zdaniu. Pasja i hobby kocham czytać blogi są robione z czytej przyjemności, nie lubie gdy ktoś narzeka na to, że musi pisać notki. Taie coś odrazu mnie zniechęca!  Różnotematyczne notki wiem, że jeżeli o to chodzi to mój blog ostatnio nie jest najlepszy, ale lubię jak ktoś pisze notki nie tylko o tym jak spędził dzień, ale na przeróżne tematy. Notki z przemyśleniami takie posty pomagają lepiej poznać autora bloga i na niektóre rzeczy można spojrzeć z innej perspektywy. 

Wiem, że mój blog nie jest idealny i może nie pasuje do tych podpunktów, ale cały czas nad tym pracuje. Chce by mój blog był coraz lepszy i żebyście tu chętnie wracali! Bo czytając Wasze blogi, często jestem nimi zachwycona! :)26 sierpnia 2013

25 sierpnia.

Hej kochani!
Nie wiem jak Wam, ale mi każdy dzień mija tak strasznie szybko! Już dokładnie za tydzień zaczniemy chodzić do szkoły, ale póki co nie martwmy się jeszcze tym. O tym pomyślimy później, teraz czas wykorzystać wakacje jak najbardziej się da! Moje dni mijają mi po prostu cudownie, ale wczorajszy zdecydowanie był jednym z tych których nie zapomnę do końca życia. Jestem szczęśliwa, że spędziłam go z cudownym chłopakiem i przyjaciółką, taki układ pasuje mi najbardziej!Dni ceramiki dobiegły końca, a ja jestem pewna, że będę je dobrze wspominać. Jestem ostatnio taka szczęśliwa, że to aż dziwne. Nie potrafię usiedzieć w miejscu chodź przez chwilę :) Jestem wdzięczna za to co mam, bo mam naprawdę wiele. Cudownych ludzi wokół siebie i oczywiście Was, moich najlepszych czytelników! Dziękuje za Wszystko i mam nadzieje, że wytrzymamy tak razem jeszcze długi czas!
Ostatnio wiele osób pytało się o mojego ask'a, dlaczego go zablokowałam i tak dalej. Sama nie wiem czemu to zrobiłam, ale teraz już znów możecie śmiało pytać o cokolwiek chcecie, a ja Wam chętnie odpowiem! http://ask.fm/AleksandraRut

25 sierpnia 2013

Święto ceramiki.

Hej kochani! 
 Wczorajszy dzień zaliczam do jak najbardziej udanych. Najpierw byłam z Danielem, a później poszliśmy większą grupą ;) Lubię takie dni i to bardzo. Zawsze wtedy zapominam o wszystkich problemach i po prostu żyje chwilą. Może wczoraj był moment gdy mój humor się popsuł, ale mój cudowny chłopak jak nikt potrafi zawsze sprawić, że znów się uśmiechnę! I tak jak Wam obiecałam wczoraj, wzięłam ze sobą aparat i robiłam zdjęcia na bloga! Co prawda większość z nich robił mój chłopak, ale czy to ważne kto? Dobrze, że są! W Bolesławcu wciąż trwają dni ceramiki, mam wrażenie, że z każdym dniem jest coraz więcej ludzi. Jednak już niedługo to się skończy i znów wszystko wróci do normy. Dni ceramiki zawsze kojarzą mi się z końcem wakacji, nie chce myśleć o tym, że już niedługo trzeba będzie wstawać o 6 rano i iść do szkoły. Póki co, staram się cieszyć tym co jest i nie myśleć o tym co będzie, jak wyjdzie to jeszcze zobaczę. Teraz zostawiam Was ze zdjęciami, trochę się ich uzbierało!
Zdjęć było strasznie dużo, ale chciałam Wam pokazać te najciekawsze :) Teraz lecę się szykować bo dziś znów spędzam dzień z Danielem. Coraz bardziej zbliża się dzień w którym jak co roku, będę musiała się zabrać za pisanie notki z podsumowaniem wakacji.

24 sierpnia 2013

troche bez sensu.

Hej kochani!
Przepraszam, że ostatnio notki już nie pojawiają się codziennie, ale po prostu tak jak już pisałam nie mam wciąż kabla do laptopa! I oczywiście mimo, że nosze ze sobą wszędzie aparat to nie robię nim zdjęć. Nie wiem dlaczego, ale mniejsza o to. W moim mieście właśnie trwa święto ceramiki, zjechało się multum osób z różnych krajów by zobaczyć naszą ceramikę, nie do końca to rozumiem, ale skoro im się to podoba ;) Tyle osób co w te dni każdego roku, jest w Bolesławcu to nigdy nie widziałam w jednym miejscu. Z trudem można się przecisnąć! Ostatnie dni spędzam z chłopakiem i przyjaciółmi, może nie wszystko układa się dobrze, ale w końcu to normalne. Kilka rzeczy teraz zrobiłabym inaczej i o niektórych może nie powiedziała, a wszystko by było dobrze. Jednak czasu nie cofnę, co się stało to się nie odstanie. Trzeba żyć dalej i tyle. Póki co,  cieszę się wakacjami które niestety coraz szybciej dobiegają końca. 
Obiecuje, że dzisiaj postaram się zrobić jak najwięcej zdjęć i jutro oczywiście je tu dodam :)


20 sierpnia 2013

Look after you

Hej kochani!
Dzisiejszy post będzie taki trochę inny bo pisząc z moim chłopakiem, naszła mnie wena na właśnie taką notkę. Nie będę już przedłużać tylko po prostu zacznę :)

 Ogólnie u mnie, bardzo dużo się zmieniło w trakcie tych wakacji. Czuje, że moje życie obróciło się o 180 stopni. Ola która zawsze mówiła, że nigdy w życiu nie będzie miała chłopaka bo to same problemy, ma cudownego chłopaka. Kiedyś nie widziałam sensu w związkach bo przecież każdy się w końcu kończy więc po co cierpieć? Po co to wszystko, skoro i tak skończę ze złamanym sercem? Nigdy nie wierzyłam, że mogę poznać kogoś kto naprawdę będzie mnie kochał , zawsze uważałam, że miłość nie może mnie dobrze potraktować. Dlatego sobie odpuściłam i gdy pojawiał się jakiś chłopak nie traktowałam go poważnie. Nie chciałam się angażować, nie chciałam by mi zależało, nie chciałam by później bolało. Jednak ostatnio to wszystko się zmieniło, zrozumiałam kilka rzeczy i wiem, że miłość to wcale nie jest tylko cierpienie. Gdy się kogoś kocha nie myśli się już o własnym szczęściu tylko o tej drugiej osoby. Bo jak można się cieszyć gdy ktoś dla nas tak ważny jest smutny? A gdy widzi się jej uśmiech, nie można długo być smutnym.  Cieszę się, że mam kogoś kto mnie rozumie i zawsze będzie po mojej stronie. Wiem, że cokolwiek by się nie stało zawsze mi pomoże, ja tak samo. Bo czy to nie na tym polega? Wiem, że mam kogoś kto mnie nie zrani i na kogo zawsze moge liczyć. 
To dziwne, jak jedna osoba może zmienić tak wiele. Nigdy w swoim życiu, nie czułam tyle miłości. Nigdy nie sądziłam, że ja będę mogła kochać kogoś tak mocno. 


Przy okazji zapraszam na bloga mojego chłopaka: http://jestembogiemskumajto.blogspot.com/
i ask mojej przyjaciółki: http://ask.fm/HajsSieNieZgadza

19 sierpnia 2013

Zeszyty.

Hej kochani!
Wybaczcie, że ostatnio nie pisałam, ale po prostu jakoś tak wyszło. Najpierw nie miałam zdjęć, a później zepsuł mi się kabel od laptopa. Teraz też muszę korzystać z rodziców, ale to tylko przez jakiś czas :) Przeglądając Wasze blogi zauważyłam, ze od jakiegoś czasu piszecie już o przygotowaniach do szkoły i tylko ja jestem tak opóźniona haha :) Przepraszam, ale ja po prostu cały czas żyje wakacjami i nawet nie chce myśleć o powrocie do szkoły. Oczywiście, też jedyne co do niej mam to zeszyty które kupiłam wczoraj. Mama trochę się denerwowała gdy miałam wybrać jakiś zeszyt bo jestem strasznie wybredna. Może nazwiecie mnie chorą, ale muszę mieć wszystko idealnie. Mój zeszyt musi mi się podobać żeby mi się dobrze z niego uczyło. Zaczynając od okładki, kończąc na tym, że muszę mieć wszystko idealnie podkreślone. Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak mam i już. Jednak myślę, że jest to jakąś moją małą chorobą psychiczną. Ale przecież nikt nie jest normalny!
Jak pewnie wiecie, mam obsesje na punkcie różowego. Jak widzę ten kolor to jakoś mi sie lepiej robi haha :) Kończe juz bo muszę sie szykować do Daniela. 

15 sierpnia 2013

zimno.

Hej kochani!
Ciesze się, że spodobała Wam się ostatnia notka którą napisał Daniel. Mi też się podobała, jest taka słodka. Przyszła mi do głowy taka myśl, że kiedyś fajnie będzie zobaczyć co ja pisałam tutaj na blogu. To taki mój mały pamiętnik, który każdy moze czytac hah :) Jestem tak zmęczona, że oczy same mi się zamykają, ale jednocześnie wiem, że nie moge iść spać bo chce tu coś koniecznie napisać. Zdaje sobie sprawę, że ta notka nie będzie jakaś super. Bo jak może być gdy piszę ją w takim stanie. Czuje, że ostatnio zanudzam Was tymi notkami. Wszystkie wyglądają praktycznie tak samo, kiedyś to tak nie wyglądało. Jednak mam nadzieje, że mnie rozumiecie. W końcu są wakacje i moze to dziwne, ale w roku szkolnym mam więcej czasu na pisanie niż teraz! Całe swoje dnie spędzam poza domem, ale mi to nie przeszkadza. Gorzej jakbym siedziała w domu i użalała się nad sobą, co bardzo lubie robić hah :) Ale nie ważne! Lepiej pójdę już spac i po prostu zostawię Was ze zdjęciami.
Ostatnio zrobiło sie strasznie zimno, podobno to chwilowe i mam nadzieje, że to prawda! Może i nie przepadam za upałami, ale zimna też nie lubię, a już szczególnie w wakacje :) Przez tą pogodę, Daniel musi mnie ubierać, bo oczywiście mądra Ola nie potrafi dobrać ciuchów zgodnie z panującą temperaturą na dworze. Zaraz idę już spać bo nie dość, że jestem wykończona tym dniem to jeszcze strasznie boli mnie brzuch.
14 sierpnia 2013

Pierwsza randka

HEJKA KOCHANI !!! :D
Tej strony Daniel ( chłopak Oli ) też bloger jestembogiemskumajto.blogspot.com  nie pozłoszczę się jak wejdziecie :D
Piszę notkę, na życzenie Oli <3 mojej kochanej, pięknej i najwspanialszej dziewczyny ! :* Która właśnie mi zasypia na skype <3 SZŁODZIAK <3
W sumie nie rozumiem jej gdy mówi, że nie jest ładna :( Bo jest bardzo ładna ( napiszcie jej to w komentarzach ) :D
To może opiszę siebie :D
Jestem Daniel, mam 16 lat i będę chodził do tej samej budy czo Olka, ale nie do tych samych klas :( Interesuje się biegami narciarskimi, piłką nożną, grami i informatyką. Mam jedno wielkie uzależnienie jakim jest Ola <3
Teraz może sobie zadajecie pytanie jak się poznaliśmy ? 
Mówię od razu dziwnie, przez wielki jeden przypadek :D ( jak w moim horoskopie pisali, że się potknę o moją prawdziwą miłość :D beka z wróżek :D )
To spotkaliśmy się 28 czerwca 1 raz pod " kimadą " ( sklepem gdzie można wszystko kupić )
I poszliśmy na ognisko :) Mało co ze sobą rozmawialiśmy :(
Ale po ognisku ja napisałem i pisaliśmy już cały czas oraz spotykaliśmy się całą paczką ;)
4 lipca spotkaliśmy się 2 raz w wyjściu  " do szkoły " w sumie to serio do szkoły, bo musiałem sprawdzić czy się dostałem do szkoły :D i cieszyłem się że się z nią spotkam ! no i rozmowa się nam kleiła i było zajebiście <3
Potem pojechałem nad morzę i wtedy się zaczęło.
Zaczęliśmy pisać częściej i inaczej niż zwykle. Jak pisałem z nią czułem się jak w jakiejś radosnej bajce.
Potem 11 lipca spotkaliśmy się 2 raz i od razu zaczęliśmy chodzić. To był czysty impuls, ja poczułem i pokochałem ją ona to samo :* i ja się ucieszyłem że mam tak wspaniałą kobietę obok siebie :* Do tej pory nie mogę uwierzyć :')
Już jesteśmy ponad miesiąc ze sobą, i te dni są dla nas wspaniałe <3
A teraz piszę to dla was żebyście wiedzieli, bo jak dla Oli i dla mnie, jej blog i mój są częścią mojego życia i chciałem się z wami tym podzielić :* 
A tym czasem całe dnie spędzam z Olą <3 i jest zajebiście. To są najlepsze wakacje w moim życiu i w jej chyba też :*
A w piątek jak dobrze pójdzie pojedziemy we dwójkę do Legnicy na romantyczne zakupy które uwielbiam <3 nie to co Olka :*
Więc do następnej notki, ale już pisanej przez Olkę :*
SAJONARA BICZESKI ! :*
Ps. Szukajcie u mnie na blogu notki Olki która niebawem się u mnie pojawi :* i proszę nie hejtujcie mnie za tą notkę :*
Na dole łapcie fotkę z moją Olą i frendaską Natalką :*

12 sierpnia 2013

Miesięcznica.

Hej kochani!
Dzisiaj był kolejny cudowny dzień z najlepszym chłopakiem na świecie. Cieszę się, że spędzam z Danielem tyle czasu. Nieważne ile byśmy ze sobą byli, nam wciąż jest mało! Myślę, że to dobrze. Za każdym razem gdy mówię, że w końcu mu to się znudzi, on zaprzecza. Pożyjemy zobaczymy ;) Bardzo się cieszył gdy zobaczył komentarze pod poprzednią notką. Uwierzcie mi, że dla niego to dużo znaczy. Nie wiem czy nie denerwuje Was to, że tak o nim pisze, ale wiecie jak to jest. Zakochana, świata poza nim nie widzę hah :) Pisanie notek o tak późnej porze chyba mi nie wychodzi. Chciałabym napisać coś mądrego, ale jednak nie daje rady. Jestem szczęśliwa i to bardzo. Po prostu wszystko się układa bo wiem, że cokolwiek by się nie działo, mam przy sobie kogoś kto ze mną będzie. Właśnie 11.08, czyli dzisiaj (już właściwie wczoraj) minął nam równy miesiąc bycia razem! Szczerze Wam powiem, że nie wiem kiedy to minęło. Te dni lecą mi tak strasznie szybko, że nie jestem wstanie się w tym połapać. Jednak nie żałuje, żadnej chwili tych wakacji i nic bym w nich nie zmieniła. Są po prostu idealne!
Jak możecie też zauważyć na zdjęciach wyżej, Daniel odkrył swój talent i robi cudowne zdjęcia. Szkoda tylko, że modelka taka średnia hah. 


11 sierpnia 2013

Karteczki.

Hej kochani! 
Miałam dzisiaj po prostu cudowny dzień. Uświadomiłam sobie jakich wspaniałych ludzi mam przy sobie! Jeszcze nigdy, nikt nie zrobił dla mnie czegoś takiego. Wczoraj miałam bardzo zły humor, a mój chłopak postanowił, że wywiesi w różnych miejscach karteczki z napisem "Ola jest wspaniała". Zrobiło mi się strasznie miło gdy to zobaczyłam! Zawsze marzyłam o takim chłopaku i opłaciło się czekać :) Przy okazji Daniel polubił robić zdjęcia i nie chce mi choć na chwile oddać aparatu. Jednak jest tego plus, teraz mam mase zdjęć na bloga!
Tak więc moje wakacje mijają cudownie! Nie wiem co się ze mna dzieje, ale od jakiegoś czasu mam ochotę wrócić do szkoły. Nie wiem dlaczego i jestem pewna, że po tygodniu mi to przejdzie ;) Jednak póki co cieszę się najlepszymi wakacjami w życiu! 

06 sierpnia 2013

Kiss me.

Hej kochani!
Muszę Wam powiedzieć, że czasem przydają się takie dni jak ten dzisiejszy. W końcu mogłam się komuś wygadać i od razu lżej zrobiło mi się na sercu. Dobrze jest wiedzieć, że jest ktoś kto Cię wysłucha nawet gdy dla wszystkich innych, to co mówisz byłoby nudne. Naprawdę mało jest takich osób! Nie przy każdym czuje, że to co mówię kogoś obchodzi, zawsze jest wręcz przeciwnie. Odkąd pamiętam byłam zdania, że nikogo nie obchodzi co ja myślę i co u mnie, może właśnie dlatego zaczęłam pisać bloga i tak to pokochałam? Tutaj mogę pisać o wszystkim i o niczym! Nie dość, że dziś się wygadałam to jeszcze tak się śmiałam, że brzuch boli mnie do teraz. Jednak tęskniłam za Danielem z którym ostatnio spędzam każdy dzień. Jestem aż ciekawa co to będzie po wakacjach gdy trzeba będzie iść do szkoły! Nawet nie chce o tym myśleć, a Justyna oczywiście musiała mi przypominać o tym co pięć sekund ;) Dzisiaj chodziła za mną ochota robienia zdjęć i poczułam się jak kiedyś gdy nie rozstawałam sie z aparatem, ale niestety rodzice wyjechali i zabrali go ze sobą :( 

Ostatnio z Agatą (jej blog) i Danielem (jego blog) wybrałam się na zdjęcia. A niżej możecie zobaczyć co z tego wyszło :)

04 sierpnia 2013

Obóz w Bułgarii.

Hej kochani!
Przepraszam, że nie pisałam tak długo, ale niestety w Bułgarii nie miałam na to nawet chwili czasu! Tam ciągle się coś działo i nie było nudy :) Poznałam naprawdę wspaniałych ludzi z którymi spędziłam niezapomniane chwile. Jestem pewna, że nie zapomnę wyjść na dyskotekę, na miasto czy siedzenia wieczorem na plaży. Gdy tylko o tym pomyślę, na moich ustach pojawia się wielki uśmiech. Żałuje, że to skończyło się tak szybko, ale przecież nic nie trwa wiecznie. Z drugiej strony bardzo tęskniłam za domem. Oczywiście za blogiem też, dziwnie się czułam gdy nie pisałam notek. Czuje, że nabrałam do tego nowej energii i teraz notki będą pojawiać się tak jak wcześniej. Przynajmniej taką mam nadzieje!
 Będę strasznie tęsknić za tymi ludźmi i po prostu musimy kiedyś znów gdzieś razem pojechać! Nie będę opisywać co dokładnie działo się na tym obozie bo po prostu tego jest za dużo :) Jednak to są najlepsze wakacje w moim życiu 

A tak przy okazji zapraszam Was na bloga mojego chłopaka, jestem pewna, że się ucieszy gdy odwiedzicie jego bloga :) http://jestembogiemskumajto.blogspot.com/