13 maja 2012

A może chat ?

Cześć kochani .

Wczoraj wieczorem siedziałam i przeglądałam swojego starego fotobloga , fajnie czasem tak powspominać :)
Oglądając go przypomniało mi się jak co jakiś czas organizowałam chat . Pomyślałam sobie że może mogłabym zrobić coś takiego tutaj ? Co wy na to ? Chcielibyście żebym kiedyś zrobiła chat ? Czekam na wasze odpowiedzi .


a ja teraz lecę się uczyć dalej !

09 maja 2012

duużo nauki .

Cześć Kochani !

Dzisiaj było naprawdę dobrze . W szkole jak to w szkole , najpierw wdżs z którego oczywiście z P. N. i J. Się śmiałyśmy później angielski na którym nie było trudno szczególnie że to wszystko już umiem . Nie wiem czy wiecie , ale uwielbiam angielski i gdy tylko mogę to się go uczę . Później moja klasa szła na baseny , ja oczywiście jak zwykle nie poszłam i zostałam razem z N. Uciekłyśmy ze szkoły i poszłyśmy na lody , ale o tym mam nadzieje że nikt poza wami się nie dowie co ? ;)

Oczywiście mój świetny humor musiała mi popsuć nasza kochana pani od matematyki która powiedziała że będzie pytać nas na każdej lekcji , oczywiście ona mnie tak "lubi" że pierwszą osobą którą spyta będę ja ! A więc zakuwam jak tylko mogę . .


Gdyby tego było mało musze się uczyć z biologi , j.polskiego i historii . Te przedmioty uwielbiam ( a szczególnie historię ) , ale mimo wszystko troszkę mi się już nie chce . Ale dam radę ! :))

Teraz M. zaczepia mnie na Fb w czym baardzo przeszkadza mi w pisaniu do was . .

Do następnej kochani :*

07 maja 2012

Inspiracje

Cześć Kochani !
W czwartek wróciłam z nad morza , niestety nie mam za wiele zdjęć przez to że coś działo się z moim aparatem . . Jedynie te które robiłam telefonem . Było oczywiście cudownie , tylko szkoda że tak strasznie zimno . Ale nie ma co narzekać . Szkoda tylko że trzeba było wrócić już do szkoły . Teraz mam dla was kilka inspiracji .

A wy jak spędziliście te wolne dni ?