26 października 2014

Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość...Przeszłość?

Witajcie kochani!
     Ostatnio byłam na zdjęciach z cudowną Agatą, która również prowadzi bloga, dlatego serdecznie Was tam zapraszam bo warto! KLIK 
Zdjęcia strasznie mi się podobają, mają swój klimat i to jest w nich najlepsze! Jest to zdecydowanie moja najlepsza sesja, co oczywiście jest ogromną zasługą mojego fotografa ahah :) Z tej okazji, chciałam napisać jakąś tematyczną notkę. 

O czym tym razem? O czymś co niestety, prędzej czy później spotka każdego z nas. 

22 października 2014

TAG : Falling for Fall

Witajcie kochani! 
Przed wczoraj, przyszedł do mnie w końcu, mój przepiękny płaszczyk, który możecie oglądać w dzisiejszej notce. Jestem z niego bardzo zadowolona, myślała że jest on na taką ciepłą jesień, ale było mi w nim tak strasznie ciepło, że myślę iż sprawdzi sie jak będzie nieco zimniej! Jednak nie o tym chciałam dzisiaj Wam napisać! Wraz z Danielem i Olą (BLOG DANIELA || BLOG OLI ), postanowiliśmy zrobić TAG, który jeszcze nie mieliśmy okazji widzieć na innych blogach! Tak więc zaczynajmy! :)

14 października 2014

#Selfie Tag

Hejka kochani!
Dzisiaj znów przychodzę do Was z filmikiem, jednak tak pokochałam nagrywanie, że ostatnio nagrałam trzy filmiki i mam już zapas na długi czas. A również planuję już kolejne, mam nadzieje, że nie pogniewacie się na mnie przez to hah :) Oczywiście, nie oznacza to, że rezygnuję z bloga! Broń Boże! Po prostu, będę co jakiś czas dodawała posty z filmikami! Już bez gadania, zapraszam do oglądania! I koniecznie dajcie mi znać, co sądzicie o filmiku! I czy Wam się podobał. Jeśli chodzi o nominacje na blogu, to nominuję każdego kto ma ochotę również zrobić taki tag w postaci posta czy filmiku! 


09 października 2014

Pogadajmy sobie!

Hejka kochani!
Nie moge uwierzyć, że tak naprawdę jutro już mamy piątek! Ten tydzień, zleciał mi tak strasznie szybko, że aż nawet nie wiem kiedy. Jednak nie narzekam z tego powodu, wręcz przeciwnie, bardzo mnie to cieszy. Na dodatek przyszła w końcu moja paczka z bluzami, czekałam na nią jakieś 3 tygodnie, nie jest to jakoś szybko, ale zazwyczaj właśnie w takim terminie, przychodzą do mnie rzeczy. 

07 października 2014

Nowości w mojej garderobie!

Hejka kochani!
Dzisiaj mam dla Was filmik z moimi nowościami ubraniowymi! Mam nadzieje, że filmik Wam się spodoba i nie będziecie źli na mnie dlatego, że nic więcej nie napiszę, ale dopadł mnie ból brzucha i nie mam na nic siły! Będzie mi bardzo miło, jesli napiszecie co sądzicie o filmiku. Jeżeli chcecie być na bieżąco z każdym filmikiem, koniecznie dodajcie do subskrybowanych!05 października 2014

Kapelusz & konkurs na 25$ !!

Witajcie kochani!
     Nawet nie chcę myśleć o tym, jak szybko mijają te wszystkie weekendy. Dopiero co był piątek, a tutaj już niedziela! W sobotę wybrałam się na naprawdę ogromne zakupy, będziecie mogli zobaczyć nowe rzeczy w najnowszym filmiku na youtube, ale również część tutaj! Jestem bardzo zadowolona z zakupionych przeze mnie rzeczy, jednak tyle co ja się nachodziłam za tym wszystkim...Nadal bolą mnie nogi haha :) 

01 października 2014

Dlaczego warto ćwiczyć, nie tylko podczas diety!

Hejka kochani! 
  Postanowiłam podzielić się z Wami, czymś co w moim życiu, jest naprawdę bardzo ważne. Jestem tak strasznie naładowana dobrą energią, że aż nie mogę po prostu o tym nie opowiedzieć haha. Do tego wiem, że takie tematy na moim blogu naprawdę lubicie, kto wie może kogoś tym zainspiruje...