21 grudnia 2013

Świąteczne piosenki ❉

Hej kochani!
Święta zbliżają się wielkimi krokami i pewnie w każdym domu trwają już przygotownia do nich! Sprzątanie, gotowanie czy ubieranie choinki, do tego wszystkiego najlepsza jest świąteczna muzyka, która pozwoli nam poczuć ten cudowny klimat świąt, nawet jeżeli tak samo jak u mnie, nie ma u was w za oknem śniegu! Ja mam kilka takich piosenek i dzisiaj właśnie tymi moimi ulbionymi chciałam się podzielić :)


Większość z tych piosenek to klasyki które prawie każdy zna. Jednak właśnie takie stare piosenki przypominają mi o magi świąt, ponieważ słucham ich od małego i mimo lat wciąż są przepiękne! :)

A jaka jest Wasza ulubiona świąteczna piosenka?

18 grudnia 2013

Dzień wolnego.

Hej kochani! 
Dzisiaj zostałam w domu, ponieważ byłam tak straszliwie zmęczona tą szkołą, że już nie wyrabiałam! Jednak już jutro muszę iść bo gram w jasełkach i jeszcze w nich śpiewam! Mam nadzieje, że wszystko wyjdzie :) A dzisiaj miałam czas tylko dla siebie, mogłam sobie pospać i poczytać blogi lub oglądnąć jakiś serial! Brakowało mi tego i to bardzo! Na szczęście to jeszcze dwa dni, jakoś przetrwamy! W okół mnie jest coraz więcej ozdób świątecznych, ale wciąż nie czuje tych świąt! Mam nadzieje, że zmieni się to jak najszybciej! Jak możecie też zauważyć, zmieniłam troszkę wygląd bloga :)
Chciałam nagrać dla Was kolejny filmik, ale nie mam pojęcia jaki chcielibyście oglądnąć! Mam nadzieje, że napiszecie w komentarzu jeśli macie jakiś pomysł i mi w tym pomożecie!
Podoba Wam się nowy wygląd bloga? :)

16 grudnia 2013

❅❅Winterlicious tag ❅❅

Hej kochani! 
Dzisiaj mam dla Was filmik, który wgrywał się aż do 2 w nocy! Jednak warto było :) Mam nadzieje, że spodoba się Wam i wybaczycie mi to jak gadam czasem, ale wciąż nie przyzwyczaiłam się do gadania z kamerą haha. Z czasem będzie lepiej! Miłego oglądania!

14 grudnia 2013

Świąteczne Przemyślenia.

Hej kochani! 
Dopiero dwie godziny temu, wróciłam do domu i jestem po prostu wykończona! Ostatnio byłam tutaj w piątek rano, jak szłam do szkoły haha. Dlaczego tak? Bo byłam na maratonie pisania listów, który organizowała moja mama w mojej starej szkole i właśnie tam spałam. Jednak o tym opowiem Wam w innej notce. Bo teraz, chciałabym napisać o czymś zupełnie innym. 

Słuchając świątecznej płyty Justina i pijąc moją ulubioną jagodową herbatę, stwierdziłam coś naprawdę smutnego. Przez ten cały pośpiech i problemy, zgubiłam gdzieś atmosferę świąt. Całkowicie ich nie czuje, to nie to samo co kiedyś. Zamknęłam oczy i wyobraziłam sobie, że znów jestem małą dziewczynką która chce zasnąć jak najszybciej by św. mikołaj przyszedł, ale jednocześnie chce go w końcu zobaczyć i nie może zasnąć z podekscytowania. Dziewczynką która odliczała dni do świąt i chciała zjeść cały kalendarz adwentowy chociaż mama nigdy jej na to nie pozwalała. Jak dzięki niemu widziała, ile jeszcze zostało dni do upragnionych świąt. Jak cieszyła się z każdej małej rzeczy. Śnieg, czerwone policzki z zimna,  sanki, lepienie bałwana i iglo które nigdy jej nie wyszło, to wszystko sprawiało, że się cieszyła. Marzenie o tym by być już duża na tyle by móc założyć gwiazdę na choince. Ale ta mała dziewczynka jest już duża, potrafi założyć gwiazdę i mimo tego, chciałaby cofnąć czas, żeby choć przez chwilę znów się tak poczuć. 
To smutne, że to co najlepsze, tak szybko przemija. Żałuje, że nie mogę być dzieckiem. Bez całej tej gonitwy, problemów, stresu. Czemu wszystko nie może zostać tak łatwe? Gdy wspominam moje dzieciństwo, to właśnie okres świąteczny najbardziej mi je przypomina, może właśnie dlatego tak bardzo kocham ten czas i pragnę czuć tą atmosferę. By poczuć się znów jak mała dziewczynka. 

A Wy czujecie te święta? Chcielibyście wrócić do czasów, gdy byliście małymi dziećmi? :)

11 grudnia 2013

Miesięcznica!

Hej kochani!
Wybaczcie mi, że tak długo do Was nie pisałam, ale nawet nie mam dobrego wytłumaczenia dlaczego. Jednak muszę przyznać, że ten czas był dla mnie bardzo pracowity i pełen wrażeń :) Przede wszystkim razem z Danielem pojechaliśmy na precasting do x factor, ale wszystko dokładnie opiszę w następnej notce!
Dzisiaj jest moja i Daniela miesięcznica, dokładnie pięć miesięcy temu zaczął się nasz związek! Z tej okazji mój chłopak zrobił mi niespodziankę i do szkoły, przyniósł mi 15 róż! Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam i jak nadal się z nich cieszę. Co chwilę podchodzę je powąchac i zobaczyć czy przypadkiem nie brakuje wody!


 Niestety mój aparat znów nie czyta karty... 

EDIT: Dziękuje Lidii za pożyczenie na jakiś czas aparatu, dzięki któremu mogłam zrobić powyższe zdjęcie! Jest po prostu przecudowna <3

Mam najcudowniejszego chłopaka na świecie po prostu <3

04 grudnia 2013

Dzień patrona.

Hej kochani!
Dzisiejszy dzień był baardzo zwariowany, ale za to naprawdę fajny :) Najpierw dowiedziałam się, że nie mam matematyki, a później dostałam kwiatka od mojego cudownego chłopaka! I od razu dzień staje się lepszym haha :) W mojej szkole odbywał się dzień patrona I.Domeyki i z tej własnie okazji, został przeprowadzony konkurs dla klas pierwszych. I tak wyszło, że musiałam zastąpić jedną osobę, pomijając już całkowicie fakt, że w ogóle się do tego nie przygotowywałam! Ale staram się pomagać dziewczynom jak najbardziej się dało. I mimo, że mieliśmy najfajniejszy skład, a już napewno najładniejszy to niestety nie wygraliśmy! Jednak zabawa była fajna i to jest najważniejsze :)
Mam nadzieje, że dziewczyny nie zabiją mnie za te zdjęcia, ale jak już mówiłam, skład miałam najładniejszy  haha :) A wy moi drodzy szykujcie się na notki świąteczne <3

02 grudnia 2013

Mój pokój-Filmik♥

Hej kochani!
Na początku chciałam napisać, że strasznie Was przepraszam za to, że dodaję tą notkę dzisiaj, a nie tak jak obiecałam wczoraj. Niestety miałam ogromne problemy z filmikiem, najpierw wgrywał się super długo, a później było zdecydowanie za późno. Mam nadzieje, że mi to wybaczycie, ale starałam się bardzo by wszystko wyszło idealnie! Nie będe przedłużać bo nie ma po co :)